Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wszczął awanturę w Urzędzie Miasta i Gminy w Mikstacie (08.04.2014r.)

Data publikacji 09.04.2014

kadanj2245-letni mieszkaniec Wrocławia odpowie za zakłócanie ładu i porządku w miejscu publicznym. Sprawca wszedł na teren Urzędu Miasta i Gminy w Mikstacie, gdzie wywołał awanturę, krzyczał oraz używał słów wulgarnych. Następnie zrzucił z biurka przedmioty biurowe, czym chciał wymusić na urzędniku udostępnienie prywatnego adresu Burmistrza Miasta i Gminy w Mikstacie. Awanturnik był nietrzeźwy, policjanci zatrzymali go w policyjnym areszcie.

W miniony wtorek (08.04.2014r.) po godz. 14:00 dyżurny Policji skierował mundurowych do Urzędu Miasta i Gminy w Mikstacie w związku z awanturującym się mężczyzną.

Policjanci ustalili, że 45-letni mieszkaniec Wrocławia wtargnął do sekretariatu Urzędu i zaczął się awanturować. Mężczyzna krzyczał, używał słów wulgarnych i obelżywych w stosunku do nieobecnego Burmistrza.

Ponadto awanturnik chcąc wymóc na urzędniku udostępnienie prywatnego adresu zamieszkania Burmistrza Miasta i Gminy w Mikstacie zrzucił wszystkie przedmioty biurowe znajdujące się na biurku.

Sprawca był nietrzeźwy, przeprowadzone badanie wykazało ponad dwa promile (1,05 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) więc trafił do wytrzeźwienia do policyjnego aresztu.

45-latek odpowie za zakłócanie ładu i porządku w miejscu publicznym.