Zintensyfikowanie współpracy (25.04.2014r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zintensyfikowanie współpracy (25.04.2014r.)

Data publikacji 28.04.2014

img_2868W Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie odbyło się spotkanie funkcjonariuszy Policji z województw ościennych bezpośrednio sąsiadujących z powiatem ostrzeszowskim. Ta niecodzienna wizyta dotyczyła uściślenia oraz zintensyfikowania dalszej współpracy w zakresie zwalczania przestępczości samochodowej oraz przestępczości przeciwko mieniu.

W miniony piątek (25.04.2014r.) w budynku Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie odbyło się spotkanie funkcjonariuszy Policji mające na celu podjęcia wspólnych działań w zakresie zwalczania przestępczości samochodowej oraz przestępczości przeciwko mieniu. 

W spotkaniu uczestniczyli funkcjonariusze z ościennych jednostek, których teren działania przylega bezpośrednio do terenu działania Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, a mianowicie z KP w Sycowie (woj. dolnośląskie), KPP w Wieruszowie (woj. łódzkie) oraz mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Podczas spotkania kryminalni szczegółowo omówili zakres oraz sposób dalszej współpracy w kwestii zwalczania przestępczości w zakresie kradzieży samochodów oraz kradzieży innego mienia, tj. maszyn i urządzeń rolniczych oraz coraz częściej notowanych kradzieży z włamaniem do domów i mieszkań. 

 

img_2869