Nie ustąpiła pierwszeństwa (07.06.2014r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nie ustąpiła pierwszeństwa (07.06.2014r.)

Data publikacji 09.06.2014

policjaW miejscowości Smolniki (gm. Grabów nad Prosną) w rejonie skrzyżowania doszło do wypadku drogowego. Funkcjonariusze Policji na miejscu ustalili, że kobieta kierująca samochodem marki peugeot jadąc drogą podporządkowaną nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem passat doprowadzając do zderzenia czołowo-bocznego. Trzy osoby zostały przewiezione do Szpitala w Ostrzeszowie. Pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie trwają dalsze czynności w tej sprawie. 

W sobotę (07.06.2014r.) tuż po godzinie 13:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Smolniki (gm. Grabów nad Prosną).

Skierowani policjanci na miejsce wstępnie ustalili, że w rejonie skrzyżowania dróg doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch pojazdów. 37-letnia kobieta (mieszkanka Ostrzeszowa) kierująca samochodem osobowym marki peugeot będąc na drodze podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki vw passat doprowadzając do zderzenia pojazdów.

W wyniku zderzenia pasażerowie z pojazdu marki peugeot oraz kierujący passatem doznali obrażeń ciała i przewieziono ich do Szpitala w Ostrzeszowie. 

Policjanci ustalają dalsze okoliczności wypadku drogowego.