Dealer narkotykowy w rękach policji - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dealer narkotykowy w rękach policji

Data publikacji 18.07.2014

kadanj22W dniu 16.07.2014 funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali dealera narkotykowego oraz inne osoby posiadające przy sobie narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy.

 

W dniu 16 lipca 2014 roku w ramach szeroko pojętej współpracy międzypowiatowej, policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Ostrzeszowie i w Kępnie, realizując czynności procesowe w ramach toczącego się postępowania przygotowawczego dotyczącego handlu narkotykami w rejonie dyskoteki w Kobylej Górze w pow. ostrzeszowskim dokonali przeszukań posesji na terenie powiatu kepińskiego.

W wyniku powyższego zatrzymano trzy osoby podejrzewane o posiadanie i rozprowadzanie narkotyków. U jednej z zatrzymanych osób zabezpieczono 97 gram amfetaminy oraz 126 gram marihuany, która była poporcjowana i przygotowana do sprzedaży. Zabezpieczono równiez przedmioty wskazujace na fakt, iż osoba ta z handlu narkotykami uczyniła sobie stałe źródło dochodu. U pozostałych zatrzymanych zabezpieczono mniejsze ilosci narkotyków.

Sprawcami są młodzi mieszkańcy powiatu kępińskiego (ok. 25 lat)

W dniu 18 lipca 2014 roku Sąd Rejonowy w Kępnie z Siedzibą w Ostrzeszowie zastosował wobec dealera narkotykowego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Wobec pozostałych Prokuratura Rejonowa w Ostrzeszowie zastosowała Dozór Policji.

dsc_0097


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dsc_0096