Kolejne zatrzymane prawo jazdy (27.07.2014) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne zatrzymane prawo jazdy (27.07.2014)

Data publikacji 29.07.2014

gwiazda_policji Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie podjęli decyzję o zatrzymaniu uprawnień 24-letniemu mężczyźnie który łamał przepisy ruchu drogowego.  W dniu 27.07.2014 funkcjonariusze udali się na miejsce kolizji drogowej na ul. Kolejową w Ostrzeszowie. Z miejsca zdarzenia policjanci przekazali, że 24-letni mężczyzna uderzył w poprzedzający pojazd i uciekł.


Ustalono, że 31-letni mieszkaniec Wieruszowa kierując samochodem marki Honda Civic zatrzymał się przed zaporami kolejowymi, które zostały opuszczone. W tym momencie poczuł uderzenie w tył swojego pojazdu przez pojazd marki Renault Megane, którego kierujący następnie uciekł z miejsca zdarzenia w ulicę Dworcową.


W trakcie wykonywanych czynności na miejscu kolizji pojawił się kierujący samochodem marki Renault. Sprawcą tego zdarzenia okazał się 24-letni mieszkaniec gm. Doruchów.


Funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyźnie uprawnień do kierowania pojazdami w związku rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego.


Jednocześnie policjanci odstąpili od ukarania mężczyzny mandatem celem skierowania wobec niego wniosku o ukaranie do Sądu.