Kolizja drogowa (25.08.2014) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja drogowa (25.08.2014)

Data publikacji 27.08.2014

galeriaDwie kobiety zostały przewiezione do Szpitala Rejonowego w Ostrzeszowie po tym jak próbując uniknąć kolizji drogowej przewróciły się na jezdnię. Sprawca tego zdarzenia zbiegł. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt.  

W dniu 25.08.2014 około godziny 17 otrzymano informację o kolizji drogowej, która miała miejsce w Doruchowie na ul. Rolnej.


Funkcjonariusze ustalili, że 47-letnia kierująca motorowerem marki RIYA tuż przed zakrętem zauważyła jak nieustalony dotychczas mężczyzna kierując motorowerem marki SIMSON jedzie od strony ul. Ostrzeszowskiej po niewłaściwej stronie.


Widząc jak mężczyzna jedzie wprost na nią kobieta postanowiła skręcić w lewą stronę w celu uniknięcia zderzenia. Po dokonaniu tego manewru straciła panowanie nad motorowerem w wyniku tego pojazd przewrócił się na prawą stronę, natomiast mężczyzna nie zatrzymując się odjechał w kierunku miejscowości Godziętowy.


Poszkodowana w tym zdarzeniu, oraz jej pasażerka, nie doznały obrażeń.


Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które mogą mieć wiedzę o sprawcy tej kolizji o anonimową informację pod numerem telefonu 997 lub 627324200.