Posiadał narkotyki (07.09.2014) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał narkotyki (07.09.2014)

Data publikacji 08.09.2014

stop_narkotykomOstrzeszowscy policjanci na parkingu leśnym w Kobylej Górze zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który posiadał woreczek z narkotykiem w postaci amfetaminy. Podejrzany został zatrzymany w policyjnym areszcie. Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą więzienia do lat 3.

W godzinach nocnych, tuż przed godziną 4:00 policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Kobyle Górze na parkingu leśnym w Kobyle Górze podjęli czynności służbowe wobec 20-letniego mieszkańca Pawłowa.

W trakcie wykonywanych czynności ustalono, że 20-latek (nietrzeźwy – 0,59 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) udzielił amfetaminę 16-letniemu mieszkańcowi powiatu oleśnickiego.

Mężczyźni zostali przewiezieni do KPP w Ostrzeszowie, gdzie wykonywano pozostałe czynności. Nieletniego w stanie nietrzeźwości (0.76 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) przekazano rodzicom.

20-latek trafił do policyjnego aresztu do dyspozycji Prokuratora Rejonowego. Za posiadanie środków odurzających wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat więzienia.