Awanse dla funkcjonariuszy - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Awanse dla funkcjonariuszy

Data publikacji 29.10.2014

img_2196Dnia 29 października 2014 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie odbyła się uroczystość mianowania policjantów na wyższe stanowiska służbowe. Rozkazy personalne wręczał Komendant Powiatowy Policji w Ostrzeszowie – insp. Dariusz Bieniek w asyście swojego zastępcy – nadkom. Jerzego Kupaja.  

Awanse możliwe były dzięki zabezpieczeniu środków finansowych przez Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu – insp. Rafała Batkowskiego i wchodzą w życie z dniem 1 listopada br.


Awanse na wyższe stanowiska służbowe na wniosek bezpośrednich przełożonych otrzymali:

mł. asp. Robert Kala – awans na stanowisko Zastępcy Dyżurnego, st. sierż. Łukasz Klim – awans na stanowisko Pomocnika Dyżurnego. Na stanowiska dzielnicowych awansowani zostali: sierż. Grzegorz Ditfeld, sierż. Karol Jańczak, sierż. Romana Kaczmarek – Stasiak, sierż. Mateusz Kozłowski oraz sierż. Daniel Rybka. Jednocześnie jeden z funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Ostrzeszowie – sierż. Artur Przybył został awansowany na stanowisko referenta i przeniesiony do dalszego pełnienia służby w pionie kryminalnym.


Szczególnym wyróżnieniem jest awans na stanowisko Kierownika Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną asp. Damiana Gilickiego. Jest to funkcja zobowiązująca, bowiem policjant ten będzie kierował nie tylko całym Rewirem Dzielnicowych KP w Grabowie nad Prosną, ale jednocześnie będzie zastępował komendanta komisariatu podczas jego nieobecności w służbie.


W związku z ukończeniem kursu podstawowego na wyższe stanowisko służbowe policjanta awansowany został post. Krzysztof Kosmala.


Dwóm policjantom Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie - w związku z ukończeniem okresu przygotowawczego służby w Policji - został także podniesiony dodatek służbowy.


Wszystkim awansowanym Komendant Powiatowy Policji w Ostrzeszowie złożył gratulacje oraz życzył sukcesów na nowych stanowiskach pracy. Awans na wyższe stanowisko służbowe jest rzeczą zobowiązującą i stanowi wyróżnienie oraz uhonorowanie codziennej ciężkiej służby policjantów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_2192

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_2196

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_2199

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_2200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_2202

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_2203