Uciekał przed Policją (10.11.2014) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uciekał przed Policją (10.11.2014)

Data publikacji 13.11.2014

policja_2W dniu 10.11.2014 otrzymano zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym poruszającym się po miejscowości Kraszewice. Podejrzany zaczął uciekać przed patrolem.  

Około godziny 14 w dniu 10.11.2014 otrzymano informację, z której wynikało, że 38-letni mieszkaniec Kraszewic kieruje wobec zgłaszającego groźby karalne. Jednocześnie zgłaszający poinformował, że 38-latek kieruje samochodem marki VW Polo będąc w stanie nietrzeźwości.


Funkcjonariusze udali się do miejscowości Kraszewice gdzie miał znajdować się nietrzeźwy kierujący, mężczyzna widząc zbliżających się policjantów zaczął uciekać, jednakże został on zatrzymany przez funkcjonariuszy w miejscowości Jelenie, a następnie po sprawdzeniu stanu trzeźwości ( 1,31 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) został odwieziony do miejsca zamieszkania.


Tego samego dnia w godzinach wieczornych otrzymano kolejne zgłoszenie dotyczące wyżej wymienionego mężczyzny. Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania 38-latka gdzie okazało się, że ów mężczyzna wszczął awanturę domową w trakcie której był agresywny w stosunku do rodziny.


Podjęto decyzję o zatrzymaniu wyżej wymienionego do wytrzeźwienia.


Ustalono, że mężczyzna od dłuższego czasu znęca się psychicznie nad swoją żoną.


Zgodnie z poleceniem mężczyzna został zatrzymany i osadzony do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie.


W chwili obecnej trwają czynności przeciwko wyżej wymienionemu.