Kolizja drogowa (12.11.2014) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja drogowa (12.11.2014)

Data publikacji 13.11.2014

radiowoz1Kobieta kierując samochodem osobowym doprowadziła do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej i Al. Wojska Polskiego. Za spowodowanie tego wykroczenia zatrzymano jej prawo jazdy.  

W dniu 12.11.2014 około godzinie 21:20 funkcjonariusze udali się na skrzyżowanie ul. Piastowskiej i Al. Wojska Polskiego gdzie doszło do zdarzenia drogowego.


Ustalono, że 36-letnia mieszkanka Ostrzeszowa kierując pojazdem marki Volkswagen Passat na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej i Al. Wojska Polskiego nie zastosowała się do znaku „STOP”, gdy sygnalizacja świetlna wysyłała kolor pulsacyjny żółty, w wyniku czego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Renault Premium, którym kierował 28-letni mieszkaniec Sieradza, doprowadzając do zderzenie pojazdów.


W wyniku zderzenia nikt nie ucierpiał jednakże wyrwany został słupek infrastruktury drogowej przy przejściu dla pieszych.


Kobiecie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego zatrzymano prawo jazdy. Jednocześnie przeciwko 36-latce skierowany zostanie wniosek o ukaranie do Sądu.