Wypadek i kolizje drogowe (01-02.12.2014) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek i kolizje drogowe (01-02.12.2014)

Data publikacji 03.12.2014

znak-jeleW ciągu dwóch minionych dni na terenie powiatu ostrzeszowskiego odnotowano aż trzy przypadki wtargnięcia zwierzyny leśnej na drogę w wyniku czego kierujący pojazdami uderzyli w zwierzęta. Jedna z osób trafiła do szpitala.  

Do pierwszego zdarzenia doszło w miejscowości Komorów w poniedziałek, 01.12.2014, około godziny 11.


Otrzymano zgłoszenie, że 27-letni mieszkaniec Biskupic Zabarycznych kierując samochodem marki Citroen Berlingo na prostym odcinku drogi powiatowej w pewnym momencie na jezdnię wybiegło z lasu kilka saren, w wyniku czego mężczyzna zaczął hamować, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo.


Pasażer pojazdu, 52-letni mieszkaniec miejscowości Strzyżew Kolonia doznał obrażenia ciała powyżej dni siedmiu i pozostał na obserwacji w szpitalu.


Postępowanie prowadzi KP Grabów nad Prosną.We wtorek na terenie powiatu ostrzeszowskiego zaistniały aż dwie kolizje spowodowane nagłym wtargnięciem zwierząt na jezdnię.


Rano, 02.12.2014, przed godziną 8 w miejscowości Przytocznica na drogę wbiegła sarna wprost pod koła samochodu marki Ford Focus kierowanego przez 37-letniego mieszkańca Mikstatu.


W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała.Tego samego dnia około godziny 22:30 doszło do kolizji na drodze K11 w miejscowości Kuźniki.


Ustalono, że 28-letnia mieszkanka Ostrowa Wlkp. jadąc samochodem marki Mercedes Vito uderzyła w przebiegająca przez jezdnie sarnę.


Kobieta nie doznała obrażeń ciała.