Nietrzeźwy kierujący (11.12.2014) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy kierujący (11.12.2014)

Data publikacji 15.12.2014

alkomat_2Patrol Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Ostrzeszowie pełniąc służbę na terenie gminy Grabów nad Prosną w ciągu półtorej godziny minut zatrzymali aż dwóch nietrzeźwych kierujących samochodami.
 

Pierwszego nietrzeźwego policjanci ujawnili będąc w miejscowości Siekierzyn gdzie do kontroli zatrzymano pojazd marki Fiat Punto. Rutynowo poddano kierującego badaniu stanu trzeźwości.

Okazało się, że 51-letni mieszkaniec miejscowości Bobrowniki kierował samochodem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości tj. 0,29 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.Kolejnego nietrzeźwego funkcjonariusze zatrzymali około godziny 19:20 kiedy to pełniąc służbę w Marszałkach do kontroli drogowej wytypowali samochód marki Ford Escort. W trakcie wykonywanych czynności sprawdzono stan trzeźwości 27-letniego kierującego tym pojazdem.

Okazało się, że mieszkaniec gm. Grabów nad Prosną kierował samochodem osobowym po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości – 0,34 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.Obie te sprawy prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną.