Bezpieczne Ogrody Zimą (20.01.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne Ogrody Zimą (20.01.2015r.)

Data publikacji 22.01.2015

img_0050Ostrzeszowscy dzielnicowi  wspólnie z przedstawicielami Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Kazimierza Wielkiego w Ostrzeszowie kontrolowali teren ogrodów działkowych przy ul. Kąpielowej. Wspólne działania zostały zorganizowane w ramach rozpoczętego programu prewencyjnego pod nazwą: "Seniorzy i młodzież: dwa pokolenia – jeden cel".

W miniony wtorek (20.01.2015r.) w godzinach popołudniowych ostrzeszowscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielami Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Kazimierza Wielkiego w Ostrzeszowie kontrolowali teren ogrodów działkowych przy ul. Kąpielowej. 

Policjanci i przedstawicie kontrolowali ogrody, altany. Sprawdzali sposób zabezpieczeń drzwi wejściowych do altan oraz zabezpieczeń furtek. Wspólny obchód terenu i lustracja poszczególnych ogrodów, miała na celu przeciwdziałaniu kradzieżom sprzętu należącego do działkowców oraz zapobieżeniu kradzieżom z włamaniem do altan. 

Ponadto kontrola ukierunkowana była również na osoby bezdomne, które mogą przebywać w nieogrzewanych pomieszczeniach ogrodowych, szklarniach. 

Przeprowadzony monitoring terenu ogrodów nie wykazał jakichkolwiek nieprawidłowości, także należy podkreślić, że takie działania będą systematycznie powtarzane.

"Bezpieczne ogrody" - to jedno z zadań nakreślonych w programie prewencyjnym pod nazwą "Seniorzy i młodzież: dwa pokolenia – jeden cel". 

img_0051img_0048img_0053img_0049img_0050