Wjechał do przydrożnego rowu (07.03.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wjechał do przydrożnego rowu (07.03.2015r.)

Data publikacji 08.03.2015

1-71002_mo1W miejscowości Pustkowie (gm. Ostrzeszów) mężczyzna kierujący samochodem fiat punto wjechał do przydrożnego rowu. Sprawca był kompletnie pijany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego. 

W sobotę (07.03.2015r.) po godzinie 17:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że do przydrożnego rowu wjechał pojazd marki fiat punto. W środku znajdują się dwie osoby. 

Skierowany patrol na miejsce ustalił, że w samochodzie były dwie osoby. Na miejscu kierowcy siedział 37-letni mieszkaniec gm. Ostrzeszowa, który był kompletnie pijany. Przeprowadzone badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu (1,07 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Jak się okazało pasażerka pojazdu także była nietrzeźwa.

Mundurowi mężczyznę zatrzymali w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w związku z kierowaniem w stanie nietrzeźwości. Ponadto przeciwko sprawcy zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.