Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy i agresywny syn został zatrzymany w policyjnym areszcie (09.03.2015r.)

Data publikacji 30.03.2015

piesc-1Ostrzeszowscy stróże prawa zatrzymali do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie agresywnego 19-latka. Mężczyzna wszczął awanturę wobec matki, krzyczał na nią i znieważał ją. Swoim zachowaniem wyraźnie stwarzał realne zagrożenie dla siebie oraz innych członków rodziny.

W niedzielne popołudnie (29.03.2015r.) po godzinie 18:00 policjanci zostali skierowani do jednego z domów na terenie gm. Kobyla Góra na interwencję domową w związku z agresywnym zachowaniem nietrzeźwego 19-latka.

Pod wskazanym adresem mundurowi potwierdzili powyższy fakt. W domu nietrzeźwy mężczyzna zachowywał się agresywnie w stosunku do swojej matki. Krzyczał, znieważał ją oraz naruszał jej nietykalność cielesną. 19-latek był pobudzony, agresywny oraz swoim zachowaniem wzbudzał poczucie braku bezpieczeństwa u domowników. 

Sprawca w trakcie interwencji nie reagował na polecenia policjantów do zachowania spokoju. Z uwagi na fakt, iż mężczyzna swoim zachowaniem stwarzał realne zagrożenie dla siebie oraz rodziny, stróże prawa podjęli decyzję o zatrzymaniu go do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie.