Ukradli 15 kg pianki tapicerskiej (30.04.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradli 15 kg pianki tapicerskiej (30.04.2015r.)

Data publikacji 02.05.2015

piankaTrzech pracowników jednej z firm meblarskich w powiecie ostrzeszowskim ukradli 15 kilogramów pianki tapicerskiej oraz innych artykułów służących do wyrobu mebli. Skradzione mienie właściciel firmy wycenił na kwotę 1000 zł.  Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego i jeszcze w tym samym dniu usłyszeli zarzut kradzieży mienia. To przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat więzienia. 

W miniony czwartek (30.04.2015r.) po godzinie 8:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzież, do którego doszło na ternie jednej z firm meblarskich w powiecie ostrzeszowskim.

Na miejscu policjanci ustali, że trzech pracowników zatrudnionych w firmie - mężczyźni w wieku 42 - 45 lat, mieszkańcy powiatu, działając wspólnie i w porozumieniu ukradli 15 kilogramów pianki tapicerskiej oraz innych artykułów służących do wyrobu mebli. Właściciel firmy wycenił skradzione mienie na kwotę 1000 zł. 

Podejrzewanych policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie.

Jeszcze w tym samym dniu 40-latkowie usłyszeli zarzut kradzieży, do czego się przyznali.

Skradzione mienie w nienaruszonym stanie zostało zwrócone właścicielowi oraz zostanie wykorzystane do dalszej produkcji.