Policjanci odwiedzili DPS w Kobylej Górze (08.05.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odwiedzili DPS w Kobylej Górze (08.05.2015r.)

Data publikacji 08.05.2015

img_2499Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie gościli w Domu Pomocy Społecznej w Kobylej Górze. Rozmawiali z pensjonariuszami na temat bezpieczeństwa, zasad poruszania się rowerem oraz o przestrzeganiu regulaminu na terenie ośrodka. 

W Domu Pomocy Społecznej w Kobylej Górze zamieszkuje blisko 150 dorosłych pensjonariuszy (kobiety oraz mężczyźni). W dniu 8 maja 2015 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie we współpracy z personelem ośrodka zorganizowali spotkanie dla osób przebywających w tym miejscu. Spotkanie przede wszystkim ukierunkowane było na bezpieczeństwo osób przebywających w Domu Pomocy Społecznej. 

Policjanci rozmawiali ze słuchaczami na temat obowiązującego regulaminu w placówce oraz zasad właściwego zachowania. Także mając na uwadze osoby korzystające z rowerów, mundurowi przypomnieli o bezpiecznym poruszaniu się po drodze jednośladami oraz o zakładaniu nasobnych elementów odblaskowych.

Należy zaznaczyć, że spotkanie w takim gronie osób pozwoliło również na bliższy kontakt z umundurowanym funkcjonariuszem Policji.

img_2501img_2499img_2502img_2504