Kradzież roweru w Mikstacie (08.06.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież roweru w Mikstacie (08.06.2015r.)

Data publikacji 10.06.2015

kiaPolicjanci z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną prowadzą czynności w kierunku ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży roweru typu górski koloru białego. Jednoślad został skradziony z klatki schodowej bloku mieszkalnego w Mikstacie. Niestety rower nie był zamknięty.  PAMIÊTAJMY, ABY NIE DAWAĆ OKAZJI ZŁODZIEJOM DO KRADZIEŻY! ODPROWADZAJMY ROWERY DO PIWNICY LUB GARAŻY!

W poniedziałek (08.06.2015r.) po godzinie 17:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży roweru w miejscowości Mikstat.

Nieustalony dotąd sprawca w godzinach nocnych z dnia 07/08.06.2015r. wykorzystując nieuwagę właściciela ukradł pozostawiony na klatce schodowej bloku mieszkalnego rower typu góral koloru białego - rower nie był zamknięty. Pokrzywdzony wycenił rower na kwotę 400 zł.

Policjanci prowadzą czynności celem ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży. Jednocześnie funkcjonariusze apelują - uważajmy na złodziei i chrońmy swoje mienie. Pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczaniu swoich rowerów. Także nie pozostawiajmy jednośladów w odludnych miejscach, co uchroni go przed kradzieżą. Pamiętajmy jednak o właściwym zabezpieczeniu naszego pojazdu, o wstawieniu go w stojak i zapięciu kłódką - to czynność trwająca zaledwie minutę, ale dzięki temu nasz rower pozostanie w tym samym miejscu, w którym go pozostawiliśmy.