Był nietrzeźwy i spowodował kolizję drogową (13.06.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Był nietrzeźwy i spowodował kolizję drogową (13.06.2015r.)

Data publikacji 15.06.2015

kogut-kgpW Ostrzeszowie przy ul. Pogodnej kierujący polonezem uderzył w kierującego alfą romeo. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak się okazało był nietrzeźwy i kierował wbrew orzeczonemu zakazowi kierowania pojazdami. 

W sobotę (13.06.2015r.) po godzinie 22:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w Ostrzeszowie przy ul. Pogodnej, w dodatku sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Patrol udał się na miejsce zdarzenia, gdzie ustalił, że kierujący samochodem osobowym marki polonez uderzył w samochód osobowy marki alfa romeo, a następnie odjechał w nieznanym kierunku.

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze wskazany pojazd zatrzymali w miejscowości Rojów. Za kierownicą samochodu siedział 26-letnie nietrzeźwy mężczyzna (mieszkaniec gm. Ostrzeszów). Przeprowadzone wobec niego badanie wykazało ponad 2,5 ‰ alkoholu.

Ponadto 26-latek kierował wbrew orzeczonemu zakazowi kierowania pojazdami jaki wydał Sąd Rejonowy w Oleśnicy. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji Osrezszowie.