Podwójna interwencja (13.07.2015) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podwójna interwencja (13.07.2015)

Data publikacji 15.07.2015

nowe_logoOstrzeszowcy policjanci dwukrotnie podjemowali interwencję w stosunku do osób zachowujących się agresywnie w stosunku do pozostałych domowników. Mężczyznę i kobietę w związku z ich zachowaniem przewieziono do KPP w Ostrzeszowie, gdzie zostali zatrzymani.

W ciągu jednej nocy policjanci dwukrotnie interweniowali w miejscowości Bierzów w stosunku do tych samych osób.

Pierwszy raz funkcjonariusze otrzymali informację przed godziną 23, że brat zgłaszającego zakłóca ciszę nocną. Po przybyciu na miejsce policjanci odrazu usłyszeli hałas dobiegający z jednego z pomieszczeń. 41-latek, wobec którego podejmowne były czynności, zachowywał się agresywnie i arogancko. W trakcie interwencji mężczyzna uspokoił się i zobowiązał do zachowania zgodnego z prawem. Nałożono na niego mandat karny w wysokości 100 zł.

W trakcie powrotu policjantów do jednostki dostali oni kolejne zgłoszenie o agresywnym 41-latku i powrócili oni do miejsca zamieszkania mężczyzny.

Ponownie funkcjonariusze zastali 41-latka w obecności 43-latki, którzy wszczeli awanturę w stosunku do zgłaszającego. Ponadto 41-latek groził pozbawieniem życia swojemu bratu trzymając za plecami toporek.

W związku z powyższym policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu tych osób.