W poprzek przewróciła się ciężarówka (31.07.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W poprzek przewróciła się ciężarówka (31.07.2015r.)

Data publikacji 31.07.2015

fot1d11W godzinach rannych w miejscowości Turze w gminie Ostrzeszów przewrócił się samochód ciężarowy marki scania wraz z naczepą blokując krajową jedenastkę. W związku ze zdarzeniem policjanci zorganizowali objazdy przez miejscowości Syców oraz Rzetnię. 

Tuż przed godziną 6:00 (31.07.2015r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu ciężarowego, do którego doszło w miejscowości Turze w gminie Ostrzeszów.

Policjanci na miejscu ustalili, że 47-letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu kaliskiego) kierując samochodem ciężarowym maki scania wraz z naczepą wypełnioną ładunkiem - były to warzywa, w wyniku nie zachowania wszelkich środków ostrożności zjechał kołem na pobocze. W następstwie tego mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, po czym ciężarówka przewróciła się w poprzek drogi blokując krajową jedenastkę.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego - był trzeźwy, także nie odniósł obrażeń ciała.

Na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności, między innymi celem udrożniania K-11. Ponadto funkcjonariusze zorganizowali objazdy: dla pojazdów ciężarowych przez miejscowość Syców (woj. dolnośląskie) oraz dla pojazdów osobowych przez miejscowość Rzetnia (powiat kępiński).

 

fotc1df
fot1d11