Skok na czekoladę (17.08.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Skok na czekoladę (17.08.2015r.)

Data publikacji 18.08.2015

kajdankiDwóch mężczyzn w jednym z samoobsługowych sklepów ukradło kilkanaście tabliczek czekolad powodując starty na kwotę blisko 650 zł. Sprawcy usłyszeli już zarzut kradzieży, za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat więzienia

W pierwszych dniach miesiąca sierpnia 2015 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przyjęli zgłoszenie dotyczące kradzieży czekolady. Nieznani wówczas sprawcy w biały dzień, w jednym z ostrzeszowskich sklepów samoobsługowych ukradli kilkanaście tabliczek czekolad. Sprawcy ładowali towar do torby nie zwracając uwagi na inne osoby oraz obsługę pawilonu, po czym bez problemu wyszli z budynku.

Pracownicy sklepu wycenili starty na kwotę blisko 650 zł. 

W poniedziałek (17.08.2015r.) kryminalni ustalili sprawców kradzieży słodkości. Okazało się, że czekoladę ukradli dwaj mieszkańcy Ostrzeszowa. Mężczyźni ci doskonale są znani tutejszym policjantom z innych czynów zabronionych.

Z chwilą zatrzymania mężczyźni byli nietrzeźwi i obaj trafili do policyjnego aresztu do dyspozycji Prokuratora Rejonowego. We wtorek złodzieje czekolad usłyszeli zarzut kradzieży, za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat więzienia.