Zachęcamy do znakowania rowerów (05.09.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zachęcamy do znakowania rowerów (05.09.2015r.)

Data publikacji 07.09.2015

blachaPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zabezpieczyli dwa damskie rowery, które były porzucone w rejonie ul. Al. Wojska Polskiego. Jak się okazało jeden z jednośladów był oznakowany, co ułatwiło policjantom dotrzeć do właściciela pojazdu. Drogi rower niestety nie był oznakowany, tym samym poniżej przedstawiamy zdjęcia pojazdu. Właściciela mienia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej. Jednocześnie zachęcamy do dalszego znakowania jednośladów.  

W sobotnie przedpołudnie (05.09.2015r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że w rejonie Al. Wojska Polskiego w Ostrzeszowie leżą dwa damskie rowery. Skierowani policjanci na miejsce potwierdzili powyższy fakt, ujawnione jednoślady wyraźnie były porzucone i od kilku dniu leżały nieopodal prywatnej posesji.

Stróże prawa wskazane pojazdy zabezpieczyli na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. Tym samym w związku z prowadzonym rejestrem znakowania rowerów, policjanci sprawdzili, czy przypadkiem nie były oznakowane.

Okazało się, że jeden z zabezpieczonych rowerów był oznakowany, co ułatwiło policjantom bezpośrednio dotrzeć do właściciela jednośladu. Niestety drugi rower nie był oznakowany. Poniżej przedstawiamy zdjęcia ujawnionego pojazdu. Osoba, która rozpozna swoje mienie prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27.

 

img_5289
img_5290
img_5291