Grzybobranie (26.09.2015) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Grzybobranie (26.09.2015)

Data publikacji 28.09.2015

logo_dla_policji26 września funkcjonariusze KPP w Ostrzeszowie w ramach programu prewencyjnego "Seniorzy i Młodzież: dwa pokolenia - jeden cel" wzięli udział w grzybobraniu organizowanym przez Nadleśnictwo Przedborów i Urząd Miasta i Gminy w Mikstacie.

26 września Nadleśnictwo Przedborów wraz z Urzędem Miasta i Gminy w Mikstacie zorganizowało grzybobranie w Przedborowie.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 8 na "Placu pod Dębem". W grzybobranie włączyła się również Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie ze swoim programem prewencyjnym pod nazwą "Seniory i Młodzież: dwa pokolenia - jeden cel".

W konkursie udział wzięły rodziny oraz pracownicy Nadleśnictwa i urzędów powiatu ostrzeszowskiego.

Przed rozpoczęciem grzybobrania asp. szt. Mikołaj Grygowski przekazał uczestnikom zasady bezpiecznego poruszania się po lesie i parkowania pojazdów na terenach leśnych. Uczestników poinformowano również o celach i założeniach wyżej wymienionego programu prewencyjnego.

Dodatkowo miejsce imprezy zostało zabezpieczone przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Ostrzeszowie.

Komendę Powiatową Policji w Ostrzeszowie reprezentowali: asp. szt. Mikołaj Grygowski, st. sierż. Aleksaneder Maciejewski oraz sierż. Alicja Kempa. Łącznie funkcjonariusze zebrali 3,8 kg grzybów, co było jednym z najlepszych wyników wśród startujących grup.

dsc_0265

 

 

 

 

 

 

 

 

 dsc_0267

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 dsc_0274

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 dsc_0275

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 logo_dla_policji