"Elektroniczny dzielnicowy" (19.10.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Elektroniczny dzielnicowy" (19.10.2015r.)

Data publikacji 21.10.2015

img_3217Dwa laptopy marki "lenovo" Burmistrz Miasta i Gminy w Ostrzeszowie Mariusz Witek wręczył na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie insp. Dariusza Bieniek. Nowy sprzęt przeznaczony jest do pracy w Rewirze Dzielnicowych w Ostrzeszowie. Docelowo laptopy zostaną podłączone do internetu, dzięki tej formie pracy mieszkańcy gminy Ostrzeszów będą mogli bezpośrednio kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej ze swoim dzielnicowym. 

Uroczyste wręczenie laptopów odbyło się w poniedziałek (19.10.2015r.) w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Ostrzeszowie.

Burmistrz Miasta i Gminy Ostrzeszów Mariusz Witek w obecności Przewodniczącego Rady Miejskiej Ostrzeszów Edwarda Skrzypek oraz Pełnomocnika Burmistrza MiG do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Zygmunta Kuśnierczyka wręczył nowy sprzęt w postaci dwóch laptopów marki "lenovo" na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie insp. Dariusza Bieńka.

Nowy sprzęt docelowo zostanie przeznaczony do Rewiru Dzielnicowych KPP w Ostrzeszowie, a w najbliższej przyszłości komputery zostaną podłączone do interentu. "Elektroniczny dzielnicowy" to nowa forma kontaktu dzielnicowego z mieszkańcami poszczególnych dzielnic. Za pośrednictwem poczty elektronicznej osoby zainteresowane kontaktem z dzielnicowym, będą mogły się z nim skontaktować także za pośrednictwem internetu.

 

img_3213
img_3217