Włamywacze w rękach ostrzeszowskiej Policji (25.11.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywacze w rękach ostrzeszowskiej Policji (25.11.2015r.)

Data publikacji 26.11.2015

cela1Ostrzeszowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w ostaniach dniach października b.r. włamali się i ukradli automaty do gier o niskich wygranych, powodując starty o wartości blisko 9000 złotych. Podejrzani usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia. 

W środę (25.11.2015r.) ostrzeszowscy kryminalni zatrzymali w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego dwóch mężczyzn w wieku 33 i 32 lata - oboje są mieszkańcami powiatu wieruszowskiego, podejrzewanych o kradzieże z włamaniem do lokali z automatami do gier o niskich wygranych.

Wykonane czynności oraz zebrane dowody w prowadzonym postępowaniu wykazały, że w godzinach nocnych z dnia 27/28 października b.r. mężczyźni włamali się do czterech lokali na terenie powiatu ostrzeszowskiego, z których dokonali kradzieży czterech automatów do gry o niskich wygranych. Straty zostały wycenione na kwotę blisko 9000 złotych. Ponadto trzydziestolatkowie także tej nocy usiłowali włamać się do ostrzeszowskiego lokalu, w którym znajdują się podobne automaty.

Śledczy podejrzanym przedstawili już zarzuty kradzieży z włamaniem oraz usiłowanie kradzieży z włamaniem, do czego się przyznali. Sprawcom za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.