Uderzył w drzewo, a następnie w ciężarówkę (04.12.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uderzył w drzewo, a następnie w ciężarówkę (04.12.2015r.)

Data publikacji 05.12.2015

pol-1W Kuźnicy Starej 60-latek kierujący fiatem punto zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Następnie pojazd przemieścił się i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki daf wraz z przyczepą. Sprawca za spowodowanie kolizji w ruchu drogowym przyjął mandat karny. 

Po godzinie 13:30 (04.12.2015r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Stara Kuźnica.

Skierowani policjanci na miejsce kolizji ustalili, że 60-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, kierując samochodem marki fiat punto, będąc na łuku drogi nagle stracił panowanie nad pojazdem, przez co zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Następnie pojazd przemieścił się i uderzył w nadjeżdżający samochód ciężarowy marki daf wraz z przyczepą, którym kierował 33-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego. 

W wyniku kolizji drogowej sprawcę hospitalizowano. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących - obaj byli trzeźwi. Wobec 60-latka stróże prawa przeprowadzili postępowanie mandatowe.