Tragiczny w skutkach wypadek drogowy (31.12.2015r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy (31.12.2015r.)

Data publikacji 04.01.2016

sdc10579W miejscowości Marcinki w gminie Kobyla Góra doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 18-latek kierujący samochodem marki mazda, na skutek nadmiernej prędkości zjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia spaleniu uległ cały pojazd, w którym przebywał zakleszczony kierujący. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Pod nadzorem Prokuratora Rejonowego ostrzeszowscy policjanci ustalają dalsze okoliczności tragicznego zdarzenia.

W miniony czwartek (31.12.2015r.) o godzinie 14:50 dyżurny ostrzeszowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Marcinki.

Skierowani funkcjonariusze na miejsce wstępnie ustalili, że 18-letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu sieradzkiego) kierujący samochodem marki mazda, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, przez co zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia pojazd uległ całkowitemu spaleniu, w którym przebywał zakleszczony kierujący. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

W pojeździe przebywał również 22-letni pasażer (mieszkaniec miejscowości Lisków), który wydostał się z pojazdu. W wyniku odniesionych obrażeń ciała został hospitalizowany.

Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.