Leżał w stanie całkowitego upojenia alkoholowego (08.02.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Leżał w stanie całkowitego upojenia alkoholowego (08.02.2016r.)

Data publikacji 09.02.2016

radiowoz1Jeden z mieszkańców Ostrzeszowa powiadomił Policję, że przy ul. Jana Pawła II w rejonie kaplicy leży mężczyzna. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili treść zgłoszenia. Na ziemi w stanie całkowitego upojenia alkoholowego leżał 38-letni mieszkaniec Ostrzeszowa. Mężczyzna został przewieziony do Szpitala, gdzie w godzinach popołudniowych odzyskał przytomność. 

W poniedziałek przed godziną 7:00 (08.02.2016r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że w Ostrzeszowie w rejonie ul. Jana Pawła II leży mężczyzna.

Skierowani funkcjonariusze na miejsce potwierdzili treść zgłoszenia.  Przy ul. Jana Pawła II, niedaleko kaplicy leżał w stanie całkowitego upojenia alkoholowego mężczyzna. Policjanci nie mogli nawiązać z nim kontaktu werbalnego. Na miejsce wezwano załogę Pogotowia Ratunkowego, która mężczyznę przewiozła do Szpitala w Ostrzeszowie.

W godzinach popołudniowych mężczyzna odzyskał przytomność, stróże prawa ustalili, że jest to 38-letni mieszkaniec Ostrzeszowa. Mężczyzna otrzymał wezwanie celem stawienia się do Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie w związku z popełniony przez niego wykroczeniem nieobyczajnego wybryku.