Poniedziałkowe zdarzenia drogowe (29.02.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poniedziałkowe zdarzenia drogowe (29.02.2016r.)

Data publikacji 01.03.2016

mkkW poniedziałek policjanci odnotowali trzy zdarzenia drogowe. Funkcjonariusze na sprawców nałożyli mandaty karne. 

 

 

1. Po godzinie 7:00 w miejscowości Kotłów, 43-letni mężczyzna (mieszkaniec gm. Mikstat) kierujący samochodem marki citroen nie zachował odpowiedniej prędkości do panujących warunków drogowych, przez co wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Mężczyzna był trzeźwy, policjanci ukarali go mandatem karmnym.

2.  Po godzinie 13:30 w Doruchowie przy ul. Kępińskiej doszło do kolizji drogowej. Skierowani policjanci na miejsce ustalili, że 39-letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu brzeskiego), kierując samochodem osobowym marki audi A4 w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki daihatsu należącego do 59-letniego mieszkańca gm. Doruchów.

Sprawca został ukarany mandatem karnym. 

3. W Kobylej Górze przy ul. Wojska Polskiego po godzinie 14:00 kierujący uderzył w sygnalizator świetlny. Policjanci ustalili, że 22-letni mieszkaniec gm. Ostrzeszów, kierując samochodem osobowym marki opel corsa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w sygnalizator świetlny jednocześnie doprowadzając do jego uszkodzenia. Sprawca był trzeźwy, funkcjonariusze ukarali go mandatem karnym.