Interwencja zakończyła się policyjnym aresztem (05.03.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Interwencja zakończyła się policyjnym aresztem (05.03.2016r.)

Data publikacji 07.03.2016

kogut-kgpPolicjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyzny w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Sprawca swoim agresywnym zachowaniem stworzył realne zagrożenie dla zdrowia i życia domowników w miejscu zamieszkania. 

Tuż przed godziną 2:00 (05.03.2016r.) policjanci interweniowali w związku ze zgłoszoną interwencją przez 20-letniego mieszkańca Ostrzeszowa. Mężczyzna zgłosił, że przebywa na terenie jednego z ostrzeszowskich lokali gastronomicznych, z kolei jego koledzy nie chcą go wypuścić do domu. 

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 20-latek znajdował się w stanie upojenia alkoholowego. Ponadto mężczyzna wykazując brak racjonalnego myślenia, stwarzał zagrożenie dla własnego zdrowia i życia. Policjanci podjęli decyzje o doprowadzeniu 20-latka do miejsca zamieszkania. Niestety mężczyzna w domu wszczął awanturę oraz był agresywny w stosunku do członków rodziny. Krewni odmówili przyjęcia go pod opiekę. Nietrzeźwy i agresywny 20-latek został osadzony w policyjnym areszcie. 

Sprawca gdy tylko wytrzeźwiał został zwolniony do domu oraz ukarany mandatem karnym.