Był agresywny i zakłócał podróż pasażerom (25.03.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Był agresywny i zakłócał podróż pasażerom (25.03.2016r.)

Data publikacji 25.03.2016

pkpPolicjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego ukarali grzywną 45-letniego mężczyznę, który na wyraźne polecenie konduktora musiał zakończyć podróż i opuścić pociąg na dworcu PKP w Ostrzeszowie. Sprawca podczas podróży zakłócał ład i porządek innym pasażerom oraz używał słów nieprzyzwoitych. 

Drużny ostrzeszowskiej Policji o godzinie 9:00 skierował funkcjonariuszy Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego na dworzec PKP w Ostrzeszowie w związku ze zgłoszoną interwencją konduktora pociągu relacji Poznań-Kluczbork. Zgłaszający poinformował, że podczas podróży jeden z pasażerów jest agresywny oraz swoim zachowaniem zakłóca ład i porządek w miejscu publicznym.

Pociąg zatrzymał się na stacji PKP w Ostrzeszowie, gdzie na wyraźne polecenie konduktora pasażer zakończył dalszą podróż i opuścił środek lokomocji. Na dworcu 45-letniego pasażera (mieszkaniec Poznania) przejęli już policjanci. Mężczyzna został ukarany dwoma mandatami karnym, za zakłócanie ładu i porządku w miejscu publicznym oraz za używanie słów nieprzyzwoitych.