Nieobyczajny wybryk (28.03.2016 r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nieobyczajny wybryk (28.03.2016 r.)

Data publikacji 30.03.2016

mkkW wielkanocny poniedziałek funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie dwukrotnie podejmowali interwencję w stosunku do mężczyzny, który na jednym z ostrzeszowskich osiedli dopuścił się nieobyczajnego wybryku. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

W dniu 28.03.2016 roku funkcjonariusze z ostrzeszowskiej komendy dwukrotnie podejmowali interwencję w stosunku do nietrzeźwego mężczyzny (mieszkańca gm. Ostrzeszów). 

Około godz. 14:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który leży skulony przed jednym z bloków na Osiedlu Zamkowym. W takcie podejmowanej przez policjantów interwencji okazało się, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Oświadczył, że źle się poczuł po spożyciu alkoholu. Z uwagi na fakt, iż mężczyzna odmówił udzielenia mu pomocy medycznej, poproszono go o udanie się do miejsca zamieszkania.

Około godz. 16:00 funkcjonariusze po raz kolejny zostali skierowani na Osiedle Zamkowe w związku ze zgłoszeniem, iż mężczyzna, wobec którego podejmowano wcześniej interwencję, w dalszym ciągu leży pod blokiem. Nietrzeźwy został przez policjantów doprowadzony do miejsca zamieszkania i przekazany pod opiekę sąsiadki.

Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym.