Znęcał się psychicznie i fizycznie (30.03.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się psychicznie i fizycznie (30.03.2016r.)

Data publikacji 31.03.2016

przemoc_rodzinaOstrzeszowscy policjanci wszczęli procedurę niebieskiej karty oraz zatrzymali do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie mężczyznę, który był agresywny oraz znęcał się psychicznie nad swoją partnerką. 

 

W minioną środę (30.03.2016r.) po godzinie 20:00 policjanci interweniowali w jednym z prywatnych domów na terenie gm. Ostrzeszów.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 39-letni mieszkaniec gm. Mikstatu, wywołał awanturę domową wobec swojej 35-letniej partnerki. Sprawca był w stanie nietrzeźwości - przeprowadzone wobec niego badanie wykazało ponad trzy promile alkoholu. Jednocześnie mężczyzna podczas interwencji był agresywny oraz naruszył nietykalność cielesną kobiety. Funkcjonariusze na miejscu podjęli decyzję o zatrzymaniu sprawcy i doprowadzeniu do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia.

Ponadto stróże prawa podczas dalszych czynności służbowych ustalili, że mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się fizycznie oraz psychicznie nad partnerką. Wobec 39-latka została wszczęta procedura niebieskiej karty. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.