Sprawca kradzieży ustalony (31.03.2016 r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawca kradzieży ustalony (31.03.2016 r.)

Data publikacji 01.04.2016

butla_gazowaW czwartkowe popołudnie funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną wykonujący czynności w sprawie kradzieży mienia zaistniałej w miejscowości Wrzosy ustalili sprawcę wykroczenia, na którego nałożyli mandat karny.   

 

 

 

 

W dniu 31.03.2016 roku w godzinach popołudniowych funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Grabowie n/Prosną zostali skierowani na miejsce kradzieży mienia w miejscowości Wrzosy.

Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że z niezabezpieczonego pomieszczenia gospodarczego (szopy) sprawca dokonał kradzieży butli gazowej turystycznej oraz kuchenki 2-palnikowej o łącznej wartości 250 zł. 

W toku wykonywanych czynności oraz dokonanej penetracji terenu dzielnicowy gm. Doruchów ustalił, że przedmiotowej kradzieży dokonał 36-letni mieszkaniec miejscowości Gruszków, w miejscu zamieszkania którego ujawniono skradzione mienie.

Odzyskane przedmioty zostały przekazane osobie pokrzywdzonej, a sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym z art. 119 kodeksu wykroczeń.