Oświadczył, że nie chce już żyć (02.04.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Oświadczył, że nie chce już żyć (02.04.2016r.)

Data publikacji 04.04.2016

1-71002_mo1Mieszkaniec gm. Grabów nad Prosną poinformował swoją rodzinę, że nie chce już żyć i uciekł do pobliskiego lasu. Członkowie rodziny o desperacji krewnego poinformowali Policję. Funkcjonariusze skontaktowali się telefonicznie z mężczyzną przekonując go, aby wyszedł z lasu, co poskutkowało. Stróże prawa biorąc pod uwagę realne zagrożenie zdrowia i życia desperata zatrzymali go w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

W minioną sobotę (02.04.2016r.) około godziny 20:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o mieszkańcu gm. Grabów nad Prosną, który oświadczył członkom rodziny, że "nie chce już żyć" i uciekł do pobliskiego lasu.

Policjanci ustalili, że mężczyzna ma problemy osobiste, które mogą być powodem tej dramatycznej decyzji. Okazało się, że desperat wziął ze sobą telefon komórkowy. Stróże prawa skontaktowali się z nim i przekonali go, aby wyszedł z lasu.

Mężczyzna był nietrzeźwy, przeprowadzone wobec niego badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu. Policjanci biorąc pod uwagę realne zagrożenie dla zdrowia i życia podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyzny w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.