Kierując w stanie nietrzeźwości uderzył w płot (08.04.2016 r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kierując w stanie nietrzeźwości uderzył w płot (08.04.2016 r.)

Data publikacji 11.04.2016

kogut-kgpW piątkowy wieczór w miejscowości Przytocznica kierujący samochodem osobowym marki Skoda Felicja, znajdując się w stanie nietrzeźwości, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w płot pobliskiej posesji. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w tej sprawie. 

W dniu 08.04.2016 roku w godzinach wieczornych funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zostali skierowani do miejscowości Przytocznica na zaistniałe zdarzenie drogowe.

W toku wykonywanych na miejscu czynności ustalono, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda Felicja 39-letni mieszkaniec gm. Doruchów, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w płot pobliskiej posesji. Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Z ustaleń wynika, że w pojeździe oprócz kierującego znajdował się 69-letni pasażer (mieszkaniec gm. Doruchów), który również znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Od sprawcy zdarzenia pobrano dwukrotnie krew do badań.

Z uwagi na fakt, iż oboje mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu, pojazd zabezpieczono administracyjnie na parkingu.

Postępowanie w powyższej sprawie jest w toku.

 

M.H.