Ujawnili osobę poszukiwaną (17.04.2016 r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ujawnili osobę poszukiwaną (17.04.2016 r.)

Data publikacji 18.04.2016

sireneW niedzielne przedpołudnie policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego przeprowadzali interwencję wobec obywatela Rumunii, oferującego do sprzedaży wyroby imitujące złoto. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną.

 

 

W niedzielę (17.04.2016 r.) około godziny 12:00 Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie została powiadomiona, że na wysokości Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach przy drodze krajowej nr K-11 stoją zaparkowane dwa samochody typu bus, którego pasażerowie oferują do sprzedaży wyroby imitujące złoto.

Na miejsce skierowano policjantów Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy podjęli interwencję w stosunku do znajdujących się tam obywateli Rumunii. Podczas legitymowania okazało się, że jedna z osób - mężczyzna, jest osobą poszukiwaną w Schengen w celu ustalenia miejsca pobytu. 

Z powyższego zdarzenia sporządzono dokumentację, którą przekazano do biura SIRENE.

 

POLICJA APELUJE

W związku z docierającymi sygnałami z terenu naszego kraju o oszustwach popełnianych przez osoby innych narodowości na szkodę obywateli Polski apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o rozważne zachowanie się wobec osób obcych lub próbujących zatrzymywać pojazdy wzdłuż ciągów komunikacyjnych.

 

 

 

 

Autor: MH