Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uderzył butelką w głowę mężczynę, a następnie wybił szybę w pojeździe (19.05.2016r.)

Data publikacji 20.05.2016

kadanj22Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali 28-latka, który butelką uderzył w głowę mężczyznę, a następnie wybił tylną szybę w samochodzie. Pokrzywdzony z ranami głowy trafił do Szpitala, z kolei uszkodzenia w pojeździe zostały wycenione na kwotę ponad 600 złotych. 

Podejrzany to 28-letni mężczyzna (mieszkaniec gminy Ostrzeszowa), który w godzinach nocnych z środy na czwartek (18/19.05.2016r.), przy jednym z ostrzeszowskich lokali gastronomicznych wywołał awanturę. 

Sprawca był na tyle agresywny, że uderzył butelką w głowę 42-letniego mężczyznę (mieszkaniec Kalisza), a następnie wybił tylną szybę w zaparkowanym pojeździe marki citroen berlingo. Pokrzywdzony 42-latek z ranami głowy trafił natychmiast do Szpitala.
Podejrzany uciekł z miejsca zdarzenia jeszcze przed przybyciem funkcjonariuszy Policji. 

Kryminalni podejrzanego zatrzymali w czwartkowe południe (19.05.2016r.). Mężczyzna jeszcze w tym samym dniu usłyszał zarzuty umyślnego uszkodzenia mienia oraz uszkodzenia ciała. O dalszym losie 28-latka zdecyduje Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie.