Awanturnik trafił do policyjnego aresztu (23.05.2016 r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Awanturnik trafił do policyjnego aresztu (23.05.2016 r.)

Data publikacji 24.05.2016

krata_3W poniedziałek w godzinach wieczornych funkcjonariusze dokonali zatrzymania 55-letniego mężczyzny, który znajdując się pod wpływem alkoholu wszczął awanturę w miejscu swojego zamieszkania. Awanturnik trafił do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia.

 

 

 

W poniedziałek (23.05.2016 roku) około godziny 22:30 funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zostali skierowani na interwencję domową w miejscowości Szklaka Myślniewska.

Podczas przeprowadzanej interwencji policjanci ustalili, że 55-letni mężczyzna znajdując się pod wpływem alkoholu - 1,87 mg/l, wszczął awanturę w stosunku do swojej żony, używając słów wulgarnych oraz zachowując się agresywnie w stosunku do kobiety. Mężczyzna nie stosował się do poleceń wydawanych przez interweniujących policjantów, a swoim zachowaniem stwarzał realne zagrożenie dla życia i zdrowia członków rodziny.

W związku z powyższym funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu awanturnika i osadzeniu go w policyjnym areszcie w celu wytrzeźwienia.

 

Autor: MH