Holowała swojego nastoletniego syna (27.05.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Holowała swojego nastoletniego syna (27.05.2016r.)

Data publikacji 30.05.2016

kiaW miejscowości Kotłów kobieta kierując samochodem osobowym marki mazda holowała swojego 13-letniego syna, który kierował motorowerem. Podczas jazdy nastolatek stracił panowanie nad pojazdem, przez co przewrócił się na pobocze, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Małoletni doznał obrażeń ciała i przewieziono go do Szpitala w Ostrowie Wlkp. Policjanci z Komisariatu Policji w Grabowie prowadzą postępowanie w tej sprawie. 

W miniony piątek (27.05.2016r.) po godzinie 15:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, w którym brał udział 13-letni motorowerzysta.

Policjanci na miejscu wypadku ustalili, że 40-letnia kobieta (mieszkanka powiatu ostrowskiego) kierując samochodem osobowym marki mazda holowała na lince motorower marki simson, którym kierował jej 13-letni syn (również mieszkaniec powiatu ostrowskiego). Nastolatek w trakcie holowania stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na lewą stronę pobocza, a następnie wpadł do przydrożnego rowu. Małoletni doznał obrażeń ciała i niezwłocznie został przewieziony do Szpitala w Ostrowie Wlkp.  

Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia, byli trzeźwi. W przedmiotowej sprawie policjanci prowadzą postępowanie przygotowawcze.