Posiadali przy sobie narkotyki (23.06.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadali przy sobie narkotyki (23.06.2016r.)

Data publikacji 27.06.2016

narkotykiPolicjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali dwóch 20-letnich mężczyzn, przy których ujawnili narkotyki w postaci marihuany. Podejrzani usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających wbrew Ustawie o przeciwdziałąniu narkomanii. To przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat więzienia. 

 

 

 

W miniony czwartek (23.06.2016r.), tuż przed godziną 12:00 ostrzeszowscy policjanci przy ulicy Kąpielowej podjęli czynności służbowe wobec dwóch 20-letnich mężczyzn (obaj są mieszkańcami gminy Ostrzeszów).

Podczas kontroli mundurowi przy jednym 20-latku ujawnili lufkę nabitą narkotykiem, natomiast drugi 20-latek swoją porcję narkotyku przechowywał w woreczku w użytkowanym przez niego samochodzie osobowym marki volkswagen golf.

Stróże prawa podejrzanych zatrzymali w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. Sprawcy usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. To przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.