UWAGA na remontowaną tamę w Kobylej Górze (29.06.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

UWAGA na remontowaną tamę w Kobylej Górze (29.06.2016r.)

Data publikacji 06.07.2016

tamaW miniony piątek w miejscowości Kobyla Góra ukarano mandatami porządkowymi dwóch mężczyzn, którzy pomimo obowiązującego zakazu wstępu w dniu 29.06.2016 roku weszli na remontowany odcinek tamy nad kobylagórskim zalewem.
 
W minioną środę, tj. 29.06.2016 roku kobylagórscy dzielnicowi otrzymali informację od mieszkańców Kobylej Góry dotyczącą dwóch mężczyzn, którzy na remontowanym odcinku tamy rzucali kamieniami do wody, znajdując się jednocześnie w miejscu objętym zakazem wstępu.
 
W toku podjętych czynności ustalono, że sprawcy wykroczenia to 19-letni i 20-letni mieszkańcy Rojowa. Po ustaleniu ich tożsamości, do której przyczynili się mieszkańcy Kobylej Góry, zostali wezwani do Rewiru Dzielnicowych w Kobylej Górze i ukarani mandatami karnymi w kwocie po 400 złotych każdy. 
 
W związku z powyższym zdarzeniem oraz informacjami od mieszkańców Kobylej Góry oraz osób tam wypoczywających o poruszaniu się osób postronnych po remontowanym odcinku tamy APELUJEMY, aby do zakończenia prac remontowych na tamie nie przebywać w miejscach objętych zakazem wstępu lub przejścia, a także unikać wszelkiego rodzaju form niszczenia mienia, które będzie restrykcyjnie traktowane przez stróży prawa w przypadku ich ujawnienia.