Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkania z seniorami w ramach autorskiego programu ostrzeszowskiej komendy

Data publikacji 15.07.2016

6Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie w ramach autorskiego programu pt. "Seniorzy i młodzież - dwa pokolenia, jeden cel" spotkali się z seniorami powiatu ostrzeszowskiego. Celem spotkania było przekazanie informacji dotyczących prawidłowych zachowań seniorów mających wpływ na ich własne bezpieczeństwo.

 

W minioną środę i czwartek, tj. 13 i 14 lipca 2016 roku, realizując zadania wynikające z profilaktyki społecznej oraz w ramach autorskiego programu prewencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, pt. "Seniorzy i młodzież - dwa pokolenia, jeden cel", funkcjonariusze ostrzeszowskiej policji spotkali się z seniorami.

Spotkania odbyły się w budynku GS w Kraszewicach oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Czajkowie, a ich celem było m. in. nawiązanie współpracy z mieszkańcami powiatu ostrzeszowskiego. Policjanci przekazali seniorom informacje dotyczące m. in. aktualnych metod działania oszustów oraz apelowali o zachowanie ostrożności w kontaktach z osobami nieznanymi oraz o właściwe zabezpieczanie swojego mienia.

Na zakończenie spotkania seniorom przekazano ulotki informacyjne oraz drobne upominki.

2
1
3
_dsc0297
_dsc0298
_dsc0300
_dsc0301
_dsc0304
_dsc0307