Starcił panowanie nad pojadem, był nietrzeźwy (05.08.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Starcił panowanie nad pojadem, był nietrzeźwy (05.08.2016r.)

Data publikacji 07.08.2016

kogut-kgpW miejscowości Marcinki, w gminie Kobyla Góra doszło do zdarzenia drogowego. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki seat ibiza nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych, przez co zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Jak się okazało mężczyzna kierował pod wpływem alkoholu. 

Tuż po godzinie 21:00 (05.08.2016r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Marcinki w gminie Kobyla Góra. 

Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że 23-letni mężczyzna (mieszkaniec gminy Ostrzeszów) kierując samochodem osobowym marki seat ibiza, nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych, przez co starci panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku dalszych czynności służbowych funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna kierował pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wobec sprawcy wykazało ponad promil alkoholu.

W wyniku zdarzenia 23-latek doznał obrażeń ciała i został hospitalizowany w Szpitalu w Kępnie. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.