Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W nocy uszkodził przednią szybę oraz klamki od pojazdu marki bmw (08.08.2016r.)

Data publikacji 09.08.2016

paragraf-2Mieszkaniec powiatu oleśnickiego w godzinach nocnych uszkodził przednią szybę oraz klamki drzwi od pojazdu marki bmw. Sprawca usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia. 

 

 

 

W minioną niedzielę (07.08.2016r.), w godzinach nocnych dyżurny Policji skierował funkcjonariuszy do miejscowości Kobyla Góra na ul. T. Sikorskiego w związku ze zgłoszeniem uszkodzenia samochodu osobowego marki bmw.

Ustalenia wykazały, że pokrzywdzony mieszkaniec gminy Kobyla Góra ujawnił uszkodzenie swojego pojazdu marki bmw. Nieznany sprawca, po godzinie 3:00 będąc w rejonie parkingu przy ul. T. Sikorskiego uszkodził przednią szybę oraz klamki przy drzwiach pojazdu. Pokrzywdzony wycenił powstałe szkody na kwotę 700 złotych.

W wyniku podjętych czynności służbowych mundurowi już kilka godzin później wiedzieli kto jest sprawca przestępstwa. Po godzinie 15:00 do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu oleśnickiego. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał.

Sprawcy za to przestępstwo grozi nawet kara do 5 lat więzienia.