Pieszy nagle wtargnął na drogę pod jadący samochód (12.08.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pieszy nagle wtargnął na drogę pod jadący samochód (12.08.2016r.)

Data publikacji 15.08.2016

kogut_policyjnyW miejscowości Kotowskie (gmina Ostrzeszów) w godzinach nocnych, pieszy idąc prawą stroną drogi nagle wtargnął na jezdnię wprost pod jadący samochód marki volkswagen golf. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala w Ostrowie Wlkp. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Tuż przed godziną 2:00 (12.08.201r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu osoby pieszej. Do zdarzenia doszło na drodze nr 25 w miejscowości Kotowskie w powiecie ostrzeszowskim.

Skierowani policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że 34-letni mężczyzna (mieszkaniec Wrocławia) idąc prawą stroną jezdni, nagle wtargnął na drogę wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki volkswagen golf, którym kierował 21-letni mężczyzna (mieszkaniec Wrocławia). Pieszy poruszając się drogą poza obszarem zabudowanym nie posiadał obowiązkowych elementów odblaskowych.

W wyniku zdarzenia pieszy odniósł obrażenia ciała i został hospitalizowany w Szpitalu w Ostrowie Wlkp. Policjanci ustalili, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi.