Podsumowanie ostatniego weekednu wakacji letnich - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie ostatniego weekednu wakacji letnich

Data publikacji 29.08.2016

1-71002_mo1Ostatni weekend wakacji letnich na terenie powiatu ostrzeszowskiego obfitował głównie w interwencje publiczne oraz domowe. Na drogach powiatu można podsumować, że było bezpiecznie. Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie odnotowała dwa zdarzenia drogowe, zatrzymała dwie osoby, które kierowały pojazdami pod wpływem alkoholu oraz pod wpływem narkotyków. Policjanci również zatrzymali 5 uprawnień do kierowania za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. 

Podsumowując ostatni weekend wakacji, który trwał od 26 do 28 sierpnia 2016 roku można powiedzieć, że minął bezpiecznie. Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie odnotowała dwa zdarzenia drogowe, tj. jeden wypadek oraz jedną kolizję drogową. W wyniku zdarzeń jedna osoba odniosła obrażenia ciała i została hospitalizowana. Ponadto na drogach powiatu policjanci zatrzymali jedną osobę, która kierowała samochodem pod wpływem alkoholu oraz jedną osobę, która kierowała pod wpływem narkotyków. Także policjanci zatrzymali 5 uprawnień do kierowania za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym.

Niestety miniony weekend obfitował głównie w interwencje publiczne oraz domowe. Dyżurni ostrzeszowskiej Policji odnotowali łącznie 64 zgłoszenia, z czego 16 zgłoszeń dotyczyło interwencji publicznych w związku z niewłaściwym zachowaniem osób będących pod wpływem alkoholu oraz 12 interwencji w związku z awanturami domowymi.