Agresywny ojciec trafił do policyjnego aresztu (29.08.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Agresywny ojciec trafił do policyjnego aresztu (29.08.2016r.)

Data publikacji 30.08.2016

krata_3Ostrzeszowscy policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia mężczyznę, który w miejscu zamieszkania stwarzał zagrożenie bezpieczeństwa dla rodziny. 

 

Po godzinie 16:00 (29.08.2016r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym ojcu, który prowokuje do awantury oraz ubliża słownie rodzinie.

Skierowani policjanci do miejscowości Szklarka Przygodzicka pod wskazanym adresem nie zastali sprawcy, oddalił się przed ich przybyciem. Jednak przeprowadzona rozmowa z członkami rodziny wyraźnie wskazała, że mężczyzna swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa rodziny. Mundurowi agresywnego mężczyznę zatrzymali w rejonie jego miejsca zamieszkania, jak jechał rowerem. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wobec 51-latka wykazało blisko trzy promile alkoholu. 

Mundurowi mając na uwadze mając na uwadze realne zagrożenia dla zdrowia i życia najbliższej rodziny podjęli decyzję o zatrzymaniu sprawcy w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Mężczyzna gdy tylko wytrzeźwiał usłyszał zarzut kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara grzywny.