Zdarzenie drogowe w Grabowie Wójtostwie (29.09.2016r.) - Aktualności - KPP Ostrzeszów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zdarzenie drogowe w Grabowie Wójtostwie (29.09.2016r.)

Data publikacji 30.09.2016

kogut-kgpW miejscowości Grabów Wójtostwo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 24-letniego mężczyzny, który z nieustalonej dotąd przyczyny zjechał kierowanym przez siebie pojazdem na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze uderzając w przydrożne drzewo. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

W dniu 29.09.2016 roku około godziny 19:30 w miejscowości Grabów Wójtostwo na drodze wojewódzkiej W450 doszło do zdarzenia drogowego.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 24-letni mieszkaniec Zamościa, kierując samochodem osobowym marki Peugeot 206 jadąc prostym odcinkiem drogi, z nieustalonej dotąd przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W związku z odniesionymi obrażeniami ciała w postaci złamania lewej nogi, mężczyzna został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak ustalono w toku wykonywanych czynności od kierującego czuć było woń alkoholu, lecz odmówił on poddania go badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu w związku z powyższym pobrano krew do badania.

Trwają dalsze czynności w tej sprawie.